ORINĖS GRANULINĖS KROSNELĖS RAVELLI RC 70

Kaina - 2180 Eur. Turime sandėlyje

  • Degiklio generuojama galia 8.2 -3.5 kW

  • Krosnelės išspinduliuojama šiluma 7.4 -3.3 kW

  • Išmatavimai Aukštis x Ilgis x Plotis (mm) 957 - 440 - 500

  • Granulių sunaudojimas per valandą min/maks (Kg/h) 0,73 - 1,7

  • Efektyvumas (%) 92,5 - 90,3

  • Kaminas (Ø mm) 80

  • Granulių talpa (Kg) 13

  • Svoris (Kg) 107

Pelenų talpa

Funkcionali, lengvai prieinama pelenų talpa. Į vieną vietą subyra visi degimo metu susidarę pelenai.

Ortakinė krosnelė

Gali šildyti kelias patalpas: tą patalpą, kurioje stovi, bei kitas į kurias yra nuvesti ortakiai.

Švaraus stiklo palaikymas

Papildomas tarp durelių stiklo ir ugnies nukreiptas oro srautas leidžia ilgiau gėrėtis švaria liepsna ir rečiau valyti stiklą.

Firex 600, ilgiau trunkantis šilumos pojūtis.

Visų Ravelli produktų degimo kameros iš vidaus padengtos Firex 600 medžiaga. Tai originalus Ravelli specialistų vermikulito pagrindu sukutas produktas. Jo dėka degimo kameroje užtikrinama aukšta ir stabili temperatūra. Tai leidžia išvengti dėl pirolizės susidarančių apnašų bei suteikia šildymo efektą, įprastai asocijuojamą su malkiniais židiniais.

Inox. Idėjos, dėl kurių krosnelė tarnauja ilgiau.

Nerūdijančio plieno šilumokaitis suteikia galimybę ilgiau džiaugtis krosnele, išvengiant įprastinių nusidėvėjimo problemų. Didesnis smulkių vamzdelių kiekis užtikriną geresnį liepsnos šilumos perdavimą orui.

Keramikos plokštės – natūralu ir stilinga

Keramikinės plokštės – nuostabus šimtmečiais žmonių rankomis tobulintos žemės, vandens ir ugnies sąveikos rezultatas. Gaminamos naudojant tradicines technologijas. Apart to, kad keramika suteikia krosnelei elegantišką ir net šiek tiek šventinį įspūdį, jos dar nuo seno žinomos kaip šilumą akumuliuojanti ir vėliau palaipsniui į aplinką atiduodanti medžiaga.

RDS.

Liepsna laikosi mūsų nustatytų taisyklių.RDS arba Ravelli Dinaminė Sistema, yra inovatyvi Ravelli specialistų sukurta automatinio degimo proceso parametrų reguliavimo sistema, užtikrinanti maksimalų krosnelės efektyvumą bei saugumą.

Pojūtis

Nuimamas kambario drėkintuvas padeda pagerinti oro kokybę per sausose patalpose. Galima naudoti natūralias esencijas, taip sukuriant malonią ir atpalaiduojančią aplinką.

Papildoma opcija - nuotolinis valdymas Ravelli Smart WiFi