GRANULINĖS KROSNELĖS RAVELLI 180 SILHOUETTE

Kaina - 4775 Eur

 • Degiklio generuojama galia - 8,5 - 23,1 kW

 • Suminė šildymo galia 8,1 - 21,8 kW

 • Šiluma, perduodama su vandeniu 6,3 - 18,1 kW

 • Krosnelės išspinduliuojama šiluma 1,8 - 3,7 kW

 • Apšildomas plotas iki 500 m3

 • Krosnelės svoris -200 Kg

 • Granulių talpa - 30 Kg

 • Išmatavimai (mm)

 • Granulių sunaudojimas per valandą - min/max (Kg/h) 1,5 - 4,8

 • Efektyvumas (%) 90 - 94

 • Kaminas (Ø mm) 80

Pelenų talpa

Funkcionali, lengvai prieinama pelenų talpa. Į vieną vietą subyra visi degimo metu susidarę pelenai.

Švaraus stiklo palaikymas

Papildomas tarp durelių stiklo ir ugnies nukreiptas oro srautas leidžia ilgiau gėrėtis švaria liepsna ir rečiau valyti stiklą.

Keramikos plokštės – natūralu ir stilinga

Keramikinės plokštės – nuostabus šimtmečiais žmonių rankomis tobulintos žemės, vandens ir ugnies sąveikos rezultatas. Gaminamos naudojant tradicines technologijas. Apart to, kad keramika suteikia krosnelei elegantišką ir net šiek tiek šventinį įspūdį, jos dar nuo seno žinomos kaip šilumą akumuliuojanti ir vėliau palaipsniui į aplinką atiduodanti medžiaga.

RDS. Liepsna laikosi mūsų nustatytų taisyklių.

RDS arba Ravelli Dinaminė Sistema, yra inovatyvi Ravelli specialistų sukurta automatinio degimo proceso parametrų reguliavimo sistema, užtikrinanti maksimalų krosnelės efektyvumą bei saugumą.

RDSC

sudvejinta degiklio valymo Sistema.Automatins dviejų pakopų savaiminio išsivalymo procesas. Pirma dalis užtikrina gaunamo deguonies panaudojimą, kita dalis tuo tarpu nusivalo galinę sekciją.

K zondas

K zondas matuoja temperatūrą degimo kameroje ir užtikrina patikimesnę bei greitesnę įdegimo, užgesinimo bet pakartotinio įkūrimo, krosnelei tebesant karštai, kontrolę. Paprastas, greitas ir pilnai reguliuojamas procesas.

Visiška kontrolė

Visiška kontrolė yra Ravelli dvigubos valymo sistemos bei K zondo funkcijų kombinacija, užtikrinanti didesnį efektyvumą bei funkcionalumą.

Automatiškai nusivalantis degiklis

Automatiškai nusivalantis degiklis leidžia rečiau valyti degimo kamerą bei užtikrina didesnį efektyvumą.

Nuotolinio valdymo pultas

Belaidis nuotolinio valdymo pultas suteikia galimybę kontroliuoti krosnelę netgi iš kito kambario.

Granulių pilotas

Granulių pilotas, tiesiogiai susijęs su K zondo darbu, yra inovatyvi paduodamo į degiklį granulių kiekio reguliavimo sistema, keičianti kuro padavimą tap minimalaus ir maksimalaus kiekio, priklausomai nuo poreikio.

Keraminis uždegiklis

Granulės uždegamos per trumpą laiką, nes uždegiklis greitai pasiekia didesnę kaip 750C temperatūrą. Šie uždegikliai pasižymi efektyvumu ir patikimumu bei atsparumu terminiams stresams ir korozijai.

RHS

Sistema sukurta siekiant užtikrinti oro tiekimą vamzdžiu tiesiogiai iš lauko, panaudojant su dūmais išmetamą šilumą. Svarbiausia nauda: - Daugiau komforto – krosnelė degimui reikalingą deguonį gauna tiesiogiai iš lauko, nenaudodama patalpoje esančio oro. Nebereikia nuolatinio šviežaus oro pritekėjimo į kambarį, nėra šalto oro srovių, todėl patalpoje nusistovi tolygesnė temperatūra. - Taupumas. Rekuperuojama su dūmais išeinanti šiluma, ko pasekoje sumažėja kuro sąnaudos.

Nuolatinio pasiekiamumo nauda

Jūs turite galimybę valdyti krosnelę nuotoliniu būdu – įjungti ir išjungti per atstumą.