• Degiklio generuojama galia 9.2 -3.5 kW

  • Krosnelės išspinduliuojama šiluma 8.3 - 3.3 kW

  • Išmatavimai(mm) 1080 - 520 - 562

  • Granulių sunaudojimas per valandą min/max (Kg/h) 0,7 - 1,9

  • Efektyvumas (%) 92,5 - 90,3

  • Kaminas (Ø mm) 130

  • Granulių talpa (Kg) 17

  • Krosnelės svoris (Kg) 140

Papildoma opcija - nuotolinis valdymas Ravelli Smart WiFi

Pelenų talpa

Funkcionali, lengvai prieinama pelenų talpa. Į vieną vietą subyra visi degimo metu susidarę pelenai.

Švaraus stiklo palaikymas

Papildomas tarp durelių stiklo ir ugnies nukreiptas oro srautas leidžia ilgiau gėrėtis švaria liepsna ir rečiau valyti stiklą.

Firex 600, ilgiau trunkantis šilumos pojūtis.

Visų Ravelli produktų degimo kameros iš vidaus padengtos Firex 600 medžiaga. Tai originalus Ravelli specialistų vermikulito pagrindu sukutas produktas. Jo dėka degimo kameroje užtikrinama aukšta ir stabili temperatūra. Tai leidžia išvengti dėl pirolizės susidarančių apnašų bei suteikia šildymo efektą, įprastai asocijuojamą su malkiniais židiniais.

Inox. Idėjos, dėl kurių krosnelė tarnauja ilgiau.

Nerūdijančio plieno šilumokaitis suteikia galimybę ilgiau džiaugtis krosnele, išvengiant įprastinių nusidėvėjimo problemų. Didesnis smulkių vamzdelių kiekis užtikriną geresnį liepsnos šilumos perdavimą orui.

K zondas

Zondas stebi ugnies temperatūrą degimo kameroje ir leidžia patikimesnę bei greitesnę užkūrimo, užgesinimo bet pakartotinio kūrimo, krosnelei tebesant karštai, kontrolę. Paprastas, greitas ir pilnai reguliuojamas. Integruotas Wifi leidžia jums sukurti šildymo grafiką, kurį galite koreguoti bet kur ir bet kada.

Nuotolinio valdymo pultas

Naujas nuotolinis pultas naudojantis radijo bangas, kuris leidžia kontroliuoti krosnelę ir reguliuoti jos funkcijas iš kito kambario, optimizuojant komfortą ir prieinamumą.

Automatiškai nusivalantis degiklis

Automatiškai nusivalantis degiklis leidžia rečiau valyti degimo kamerą bei užtikrina didesnį efektyvumą.

Visiška kontrolė

Visiška kontrolė yra Ravelli dvigubos valymo sistemos bei K zondo funkcijų kombinacija, užtikrinanti didesnį efektyvumą bei funkcionalumą.

Granulių pilotas

Granulių pilotas, tiesiogiai susijęs su K zondo darbu, yra inovatyvi paduodamo į degiklį granulių kiekio reguliavimo sistema, keičianti kuro padavimą tap minimalaus ir maksimalaus kiekio, priklausomai nuo poreikio.

Ravelli Studio programa