Orinė granulinė krosnelė
Orinė granulinė krosnelė

ORINĖS GRANULINĖS KROSNELĖS RAVELLI Dual 7

Kaina - 2430 Eur

  • Degiklio generuojama galia 7.2 - 3.5 kW

  • Krosnelės išspinduliuojama šiluma 6.6 - 3.3 kW

  • Apšildomas plotas - 160 m3.

  • Krosnelės svoris - 140 Kg

  • Granulių talpa - 15 Kg

  • Išmatavimai (mm) 1041 - 502 - 561

  • Granulių sunaudojimas per valandą min/max (Kg/h) 0,7 - 1,4

  • Efektyvumas (%) 92,5 - 91,7

  • Kaminas (Ø mm) 80

  • Galimos spalvos - Balta, Bronzinė ir Juoda

Švaraus stiklo palaikymas

Papildomas tarp durelių stiklo ir ugnies nukreiptas oro srautas leidžia ilgiau gėrėtis švaria liepsna ir rečiau valyti stiklą.

Pelenų talpa

Funkcionali, lengvai prieinama pelenų talpa. Į vieną vietą subyra visi degimo metu susidarę pelenai

Technologiškai pažengusi RHS Sistema

buvo studijuojama siekiant užtikrinti oro tiekimą tiesiogiai iš lauko per koaksialų vamzdį. Šis vamzdis turi funkciją dūmų išleidimui į aplinką tuo pačiu metu, kai oras yra paimamas iš aplinkos į krosnelę. Dėka RHS sistemos galime gauti svarbiausią naudą: - Daugiau komforto – krosnelė naudoja deguonį iš lauko, taigi nenaudoja oro kambaryje. Nereikia oro ventiliacijos kambariui. Taipogi temperatūra yra nuolatinė ir subalansuota, nes šaltas oras nepatenka į patalpą per ventiliacijos angą. - Taupumas. Išvengiama energijos eikvojimo ir dėka koaksialaus vamzdžio naudojimo, gražinama šiluma iš dūmų ir panaudojama degimo proceso oro kaitinimui. Degimas duoda didelį naudingumą dėl geresnės sistemos oro izoliacijos ir užtikrina mažesnį kuro naudojimą.

Visiška kontrolė

Visiška kontrolė yra kombinacija tarp Ravelli dvigubos valymo sistemos bei K zondo siekiant užtikrinti geresnį efektingumą bei funkcionalumą.

Nuotolinio valdymo pultas

Naujas nuotolinis pultas naudojantis radijo bangas, kuris leidžia kontroliuoti krosnelę ir reguliuoti jos funkcijas iš kito kambario, optimizuojant komfortą ir prieinamumą

K zondas

Zondas stebi ugnies temperatūrą degimo kameroje ir leidžia patikimesnę bei greitesnę užkūrimo, užgesinimo bet pakartotinio kūrimo, krosnelei tebesant karštai, kontrolę. Paprastas, greitas ir pilnai reguliuojamas. Integruotas Wifi leidžia jums sukurti šildymo grafiką, kurį galite koreguoti bet kur ir bet kada.

RDSC

Gudri žarijų indo Dviguba valymo sistema, užtikrina sistemos automatinį dviejų pakopų savaiminio išsivalymo procesą. Pirminis etapas naudoja deguonies perteklių, antrasis nuvalo galinę dalį.

Gudrus žarijų indas

Savaime išsivalantis žarijų indas geresniam valymui ir užtikrinamam energijos efektyvumui.

Granulių pilotas

Granulių pilotas,tiesiogiai susijęs su K Probe darbu, yra inovatyvi granulių padavimo Sistema paremta maksimaliu ir minimaliu įrenginio padavimu, siekiant išvengti eikvojimo ir priežiūros.

Inox. Idėjos, dėl kurių krosnelė tarnauja ilgiau.

Nerūdijančio plieno šilumokaitis suteikia galimybę ilgiau džiaugtis krosnele, išvengiant įprastinių nusidėvėjimo problemų. Didesnis smulkių vamzdelių kiekis užtikriną geresnį liepsnos šilumos perdavimą orui.

Firex 600, ilgiau trunkantis šilumos pojūtis.

Visų Ravelli produktų degimo kameros iš vidaus padengtos Firex 600 medžiaga. Tai originalus Ravelli specialistų vermikulito pagrindu sukutas produktas. Jo dėka degimo kameroje užtikrinama aukšta ir stabili temperatūra. Tai leidžia išvengti dėl pirolizės susidarančių apnašų bei suteikia šildymo efektą, įprastai asocijuojamą su malkiniais židiniais.

Papildoma opcija - nuotolinis valdymas Ravelli Smart WiFi