Apie mus - IĮ ,,Kemeras"

Šiek tiek kitoks požiūris į šildymą.

Apie mus IĮ ,,Kemeras" įregistruota 1997 metais. Granulinio šildymo sistemas įrenginėjame nuo 2008 metų. Buvome su pirmaisiais, patikėjusiais, kad šią technologiją galima sėkmingai naudoti ir Lietuvoje. Tuo metu medienos granulių kaina - 130-150 EUR/t atrodė įkandama tik pasiturintiems. Bėgo metai, visos energijos rūšys (elektra, dujos ir t.t.) pabrango keletą kartų, o medienos granules ir šiandien perkame už tuos pačius 150 EUR/t. Savaime suprantama, kaina metų bėgyje kinta, tačiau niekas nedraudžia apsirūpinti kuru pavasarį, kai jis pigesnis. Granulių kainos sąlyginis stabilumas - dar vienas argumentas šios kuro rūšies naudai.

Kodėl ,,Kemeras"? Nepatinka iš skiemenų sulipdyti pavadinimai. Norėjosi prasminio lietuviško žodžio, tačiau rasti dar niekieno nepanaudotą buvo nelengva. Pasirinkome nuo seno Lietuvoje auginamą gėlę - kemerą (lot. eupatorium). Žemaičiai ją dar ,,kemeriaku" vadina. Minties tuomet nekilo, kad Turkijoje yra miestas tuo pačiu pavadinimu..Kemeras (eupatorium cannabinum)Kodėl deklaruojame, kad mūsų požiūris į šildymą šiek tiek kitoks? Kai reikia sumūryti sieną, samdome mūrininką. Jei kažkas negerai su elektra - ieškome elektriko pagalbos. Kai reikia sutvarkyti šildymo sistemą - kažkodėl kviečiame vandentiekio ir kanalizacijos specialistus... Neužtenka tik sumontuoti įrangą ir vamzdynus - būtų gerai, kad Jūsų naujas katilas šildytų pastatą, o ne kaminą. Geriausiai šį uždavinį sprendžia šilumininkai. Laikome save tokiais. Pirmiausia siekiame išsiaiškinti užsakovo lūkesčius, įvertiname jau turimą įrangą bei galimybes ją panaudoti ir tik tada siūlome, mūsų nuomone, labiausiai tinkančius sprendimus. Dažniausiai tai nebūna pats naudingiausias komercine prasme pasiūlymas ir darbo po to gerokai daugiau, nei montuojant viską naujai, tačiau kaip smagu kartas nuo karto sulaukti skambučio: ,,Čia man Jūsų telefono numerį davė, rekomendavo".Kuo galime būti naudingi? Mielai patarsime Jus dominančiais klausimais. Esant pageidavimui atvykstame konsultacijai į namus. Įrangą pristatome nurodytu adresu, jei reikia, sumontuojame ir suderiname, užtikriname garantinę ir pogarantinę priežiūrą, aprūpiname atsarginėmis dalimis. Šildymo sezono metu esame pasiekiami septynias dienas per savaitę.

Kokią įrangą siūlome?

Atstovaujame italų gamintoją Elmec Group SRL (granulių degikliai ir katilai B-Max), 13000 granulinių katilų ir krosnelių per metus gaminančią bulgarų įmonę Mareli systems Ltd, estų granulinių katilų ir akumuliacinių talpų gamintoją Rapla Metall OÜ bei italų granulinių ir malkinių krosnelių - židinių gamintoją Ravelli. Nuo 2008 metų parduodame ir montuojame didžiausio Baltijos šalyse granulių degiklių gamintojo Pelltech OÜ (Estija) produktus.Mūsų veiklos sritis. Džiaugiamės visais užsakovais. Įrengiame naujas ar pertvarkome jau veikiančias katilines nuo 10 iki 500 kW galios. Turime sukaupę nemažai patirties įrengiant katilines prie medienos džiovyklų.

Pagaliau! Ilgai atidėliota kelionė įvyko. Draudimai ir ribojimai šįkart jau nesutrukdė aplankyti granulinių krosnelių Ravelli gimtinės Italijoje.

Turėjome galimybę pirmą kartą gyvai pabendrauti su šiuos produktus kuriančiais specialistais. Italai įsileido mus į savo slapčiausias patalpas, kuriose kuriamos ir testuojamos naujos krosnelės, papasakojo apie jau artimiausioje ateityje pasirodysiančius modelius. Diskusijoje turėjome galimybę Ravelli produktų autoriams išsakyti savo klientų pastebėjimus bei pageidavimus. Įspūdinga Ravelli gaminamų produktų ekspozicija. Pasidairykite ir Jūs!